Nowość
Olejek zapachowy Kala Chanti Patchouli Secrets 500ml

Olejek zapachowy Kala Chanti Patchouli Secrets 500ml

Profesjonalny olejek zapachowy na bazie perfum o długotrwałym intensywnym zapachu. Cena brutto za 1 szt - 34,40zł; Cena brutto za 1l - 68,80zł.

90-771-8

Nowy produkt

Produkt chwilowo niedostępny

Ten produkt nie występuje już w magazynie

34,40 zł

Cena zawiera podatek VAT

34,40 zł za szt.

Przedpłata od15,00zł

Pobranie od17,00zł

Olejek zapachowy Kala Chanti Patchouli Secrets

Patchouli Secrets to tajemniczy, zmysłowy zapach perfum o bogatej, ekskluzywnej nutce. Jego luksusowy aromat poprawia nastrój i działa uspokajająco na zmęczone ciało. Doskonale sprawdza się w otoczeniu biznesowym, dodając mu wyjątkowego uroku.

Olejki zapachowe firmy Kala zawierają aktywne neutralizatory nieprzyjemnych zapachów i są dedykowane do różnorodnych pomieszczeń, takich jak pokoje, restauracje, biura, korytarze, poczekalnie, autokary, samochody, kluby, dyskoteki, toalety, łazienki itp. Skutecznie eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, takie jak te pochodzące z WC, kanalizacji, po papierosach, zwierzętach, resztkach organicznych, substancjach chemicznych, ropopochodnych itd. Dzięki skoncentrowanym naturalnym składnikom pozostawiają przyjemny zapach perfum, utrzymujący się kilkakrotnie dłużej niż inne odświeżacze (przynajmniej 1-2 dni). Produkt jest nietoksyczny, nie wywołuje alergii, posiada właściwości dezynfekujące oraz odstrasza insekty.

Konsystencja Ciecz
ZapachCharakterystyczny dla użytej kompozycji zapachowej
PH6,5-7,5
Pojemność500 ml
Liczba sztuk 1 szt.
Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym producenta12 szt.
Minimum logistyczne1 sztuk

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii