Nowość
Olejek zapachowy Kala Chanti Fresh Linen 500ml

Olejek zapachowy Kala Chanti Fresh Linen 500ml

Profesjonalny olejek zapachowy na bazie perfum o długotrwałym intensywnym zapachu. Cena brutto za 1 szt - 34,40zł; Cena brutto za 1l - 68,80zł.

90-771-9

Nowy produkt

6 sztuk w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

34,40 zł

Cena zawiera podatek VAT

34,40 zł za szt.

Przedpłata od15,00zł

Pobranie od17,00zł

Olejek zapachowy Kala Chanti fresh Linen

Zapach Chanti Fresh Linen to esencja nieskazitelnej czystości, która przenosi cię do chwil świeżo wypranej pościeli w letnie dni. Idealny wybór do pomieszczeń wymagających najwyższych standardów higieny.

Olejki zapachowe firmy Kala zawierają aktywne neutralizatory nieprzyjemnych zapachów i są dedykowane do różnorodnych pomieszczeń, takich jak pokoje, restauracje, biura, korytarze, poczekalnie, autokary, samochody, kluby, dyskoteki, toalety, łazienki itp. Skutecznie eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, takie jak te pochodzące z WC, kanalizacji, po papierosach, zwierzętach, resztkach organicznych, substancjach chemicznych, ropopochodnych itd. Dzięki skoncentrowanym naturalnym składnikom pozostawiają przyjemny zapach perfum, utrzymujący się kilkakrotnie dłużej niż inne odświeżacze (przynajmniej 1-2 dni). Produkt jest nietoksyczny, nie wywołuje alergii, posiada właściwości dezynfekujące oraz odstrasza insekty.

Konsystencja Ciecz
ZapachCharakterystyczny dla użytej kompozycji zapachowej
PH6,5-7,5
Pojemność500 ml
Liczba sztuk 1 szt.
Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym producenta12 szt.
Minimum logistyczne1 sztuk

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii