Nowość Obniżka!
VOIGT GASTRO-ACID SPRAY VC-630R 0,6L

VOIGT GASTRO-ACID SPRAY VC-630R 0,6L

Mycie i dezynfekcja lodówek, chłodni oraz stali szlachetnej.  Cena brutto za 1szt. - 13,25zł; Cena brutto za 1l - 22,08zł. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,25zł brutto.

90-805

Nowy produkt

5 sztuk w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

11,93 zł

13,25 zł

Cena zawiera podatek VAT

-10%

11,93 zł za szt.

Czas do końca

Przedpłata od15,00zł

Pobranie od17,00zł

Gastro-Acid Spray VC-630R

Preparat dezynfekcyjny do czyszczenia urządzeń chłodniczych i powierzchni ze stali nierdzewnej, charakteryzujący się szerokim spektrum działania przeciwko bakteriom i grzybom. Spray dezynfekcyjno-myjący gotowy do użycia, idealny do stosowania na powierzchniach ze stali nierdzewnej, urządzeniach odpornych na kwasy i powierzchniach emaliowanych. Zalecany szczególnie w przemyśle spożywczym, gastronomii, cateringu, hotelach oraz obiektach HoReCa. Doskonały do czyszczenia i dezynfekcji lodówek, lad chłodniczych, pojemników GN, mebli ze stali nierdzewnej, zlewów, blatów oraz krajalnic. Skutecznie eliminuje zarówno bakterie, jak i grzyby, zarówno na powierzchniach kontaktujących się bezpośrednio z żywnością, jak i na tych, które z nią nie mają kontaktu.

Konsystencja Ciecz
KolorBezbarwny
Rodzaje czyszczonych powierzchniLodówki, lady chłodnicze, pojemniki GN, meble ze stali szlachetnej, zlewy, blaty, krajalnice
ZapachCharakterystyczny
PH3-4
Pojemność0,6 l
Liczba sztuk 1 szt.
Minimum logistyczne1 sztuka

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii