Nowość
Kala Power Shot Fresh Linen 600ml

Kala Power Shot Fresh Linen 600ml

Neutralizator nieprzyjemnych zapachów, aromatyzer, odświeżacz powietrza. Cena brutto za 1 szt - 22,50zł; Cena brutto za 1l - 37,50zł.

90-772-8

Nowy produkt

5 sztuk w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

22,50 zł

Cena zawiera podatek VAT

22,50 zł za szt.

Przedpłata od15,00zł

Pobranie od17,00zł

Kala Power Shot

Odświeżacz Kala POWER SHOT o zapachu Fresh Linen przenosi cię do momentu nieskazitelnej czystości, kiedy pranie właśnie wysusza się na słonecznej polanie. Doskonale sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie pragniesz podkreślić i wzmacniać poczucie czystości oraz higieny.

Neutralizator zapachów i aromatyzator Kala POWER SHOT to innowacyjny produkt, który rewolucyjnie zmienia doświadczenie odświeżania powietrza. Dzięki unikalnej technologii dozowania, jedno naciśnięcie wentyla (ok. 1 sekunda) eliminuje nieprzyjemne zapachy i jednocześnie aromatyzuje przestrzeń o powierzchni około 200 m3.

Formuła POWER SHOT zawiera aktywne substancje, które skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy, zamiast je jedynie maskować, jak większość tradycyjnych odświeżaczy. Produkt ten oferuje nie tylko skuteczną neutralizację zapachów, ale także subtelne aromatyzowanie otoczenia za pomocą jednego z wielu dostępnych w gamie POWER SHOT zapachów.

Dzięki Kala POWER SHOT można szybko rozwiązać "problem zapachowy", nawet na dużych przestrzeniach. To idealne rozwiązanie do błyskawicznego odświeżania i nadawania przyjemnego zapachu różnym obszarom, takim jak hale targowe, sale weselne, sale konferencyjne, baseny, kluby fitness, czy galerie handlowe.

Konsystencja Aerozol
KolorBezbarwny
ZapachCharakterystyczny dla użytej kompozycji zapachowej
PHNie dotyczy - aerozol
Pojemność600 ml
Liczba sztuk 1 szt.
Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym producenta6 szt.
Minimum logistyczne1 sztuka

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii