Kubełki na lody

Praktyczne i urocze kubełki na lody to idealne rozwiązanie dla każdej lodziarni, kawiarni i punktu gastronomicznego oferującego lody gałkowe. Nowoczesne, kolorowe kubełki wykonane z nieprzemakalnego papieru pozwolą efektownie podać porcję lodów w niebanalnym opakowaniu. Okrągłe i niskie opakowania na lody i desery lodowe staną się jeszcze bardziej pożądane i apetyczne dzięki estetycznemu wyglądowi.

16 produktów.

Kolorowe, papierowe kubełki na lody

Ciekawe i nowatorskie rozwiązanie, które pojawia się w coraz większej ilości lodziarni i kawiarni zapewni większą ilość klientów, których może przyciągnąć efektowne i urocze opakowanie. Apetycznie podane lody i wygodny sposób ich jedzenia z pewnością trafią w gusta gości.

Opakowania wykonane z nieprzemakalnego papieru są bezpieczne w bezpośrednim kontakcie z żywnością. Nie zmieniają też smaku i zapachu deserów lodowych. Dzięki szerokiemu opakowaniu do lodów możemy dołożyć kolorowe posypki, soczyste owoce czy czekoladowe sosy. Tworzenie pięknych deserów na wynos może stać się teraz bardzo proste.

Bezpieczne i wygodne opakowanie do lodów na wynos

Pszeniczne wafelki, które od lat królowały w budkach z lodami powoli odchodzą do lamusa. Wafelki potrafiły się kruszyć i rozmakać, co powodowało duży dyskomfort podczas jedzenia, szczególnie przez dzieci. Dodatkowo wafle zawierają alergeny, takie jak gluten, a papierowy kubełek jest bezpieczny dla wszystkich.

Kubeczki na lody są dostępne w naszym sklepie w hurtowych cenach już od niewielkich ilości. Posiadamy eleganckie, białe kubeczki oraz z uroczymi, pastelowymi wzorami i kolorami. Nasze kubeczki pobudzają wyobraźnię i zwiększają apetyt na zimne, pyszne lody. U nas kupisz kubełki do lodów o różnych pojemnościach, dzięki czemu można dopasować je do ilości kupionych gałek lub wielkości deserów lodowych. Nasz sklep internetowy oferuje także kolorowe łopatki i łyżeczki do lodów.

Pucharki na lody nie są przeznaczone tylko i wyłącznie do deserów na zimno. Można w nich podawać sosy, przekąski czy kawałki owoców. Świetnie sprawdzą się również jako pojemniczki degustacyjne.