Rękawice jednorazowe

W sklepie opakowanianawynos.pl można znaleźć nie tylko bogatą ofertę opakowań i środków czystości. Od wielu lat zajmujemy się również sprzedażą innych produktów, takich jak rękawice jednorazowe. Poszerzenie oferty pozwoliło nam na wypracowanie atrakcyjnych cen również w tym segmencie naszego asortymentu. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

83 produktów.

Nasze rękawice każdemu na rękę

Oferta naszego sklepu to wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się zarówno w profesjonalnej przestrzeni gastronomicznej, jak również w domowej kuchni. Dysponujemy produktami takimi jak: rękawice jednorazowe, robocze i gumowe. W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty, które są bardzo przydatne podczas codziennych czynności, takich jak sprzątanie i gotowanie.

Szeroka gama praktycznych rękawic jednorazowych

Rękawice jednorazowe foliowe - lekkie i proste rozwiązanie ochronne. Szybkie i wygodne w użyciu, pasują praktycznie na każdą rękę. Doskonałe przy drobnych pracach, ochraniają skórę rąk przed zabrudzeniem. W gospodarstwie domowym mogą służyć podczas czynności takich jak: nakładanie farby lub krojenie warzyw lub owoców. Są elastyczne i dopasują się do każdej dłoni.

Proponowane w naszym sklepie rękawice jednorazowe są wykonane z różnego rodzaju materiałów – folii lub lateksu. Chronią wrażliwą skórę rąk przed przedostaniem się bakterii i skutecznie zapobiegają zabrudzeniom. Przydatne zarówno podczas domowych czynności, jak również w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych czy lekarskich.

Rękawice jednorazowe

Proponujemy również bardziej trwały niż rękawice jednorazowe – model roboczy. Przydatne w każdej pracy fizycznej - w pracach w ogrodzie, w pracach ziemnych, w magazynach, sklepach, hurtowniach. Dobrze chronią ręce, zapewniając właściwą wentylację. Jest to gama produktów ochronnych, od popularnych wampirków, przez polexy, po dragony. Specjalna gumowa warstwa na powierzchni dłoniowej zapewnia pewny chwyt, dzięki czemu nic się w nich nie wymknie z rąk!

Asortyment dostępny w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty cenionych w tej branży marek. Do Państwa dyspozycji oddajemy rękawice lateksowe pudrowane oraz bezpudrowe. Lateksowe sprawdzają się idealnie jako produkt pomocny w diagnostyce czy branży medycznej. Są niezbędne w każdym gabinecie. Świetnie służą także pomocną dłonią w każdym gospodarstwie domowym. Z kolei nitrylowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób uczulonych na lateks. Są nieco mniej elastyczne, niż ich lateksowe odpowiedniki, ale nie ustępują im w wytrzymałości. Rękawice bezpudrowe winylowe to ciekawa propozycja dla osób nadwrażliwych na lateks. Są tańsze niż nitrylowe, ale również bardzo dobrze sprawdzają się jako profesjonalne wyposażenie medyczne.