REUSE Pojemnik do zgrzewu czarny P500 580ml 360szt
sztuka 0.43 zł brutto
Kod: 34-717-1
Produkt chwilowo niedostępny
Folia do zgrzewu. Cena brutto za 1 rolkę folii.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Folia do zgrzewu to wydajny i uniwersalny produkt do każdej zgrzewarki. Zastosowanie wysokiej jakości folii zapewnia bezpieczeństwo transportu i szczelność, nawet w przypadku zup czy sosów. Wytrzymała, bezbarwna folia estetycznie ukazuje dania i ułatwia ich wydawanie. Folia sprawdza się do zgrzewania z pojemnikami każdego rodzaju przeznaczonych do zgrzewu.
Folia posiada specjalną warstwę peel, która ułatwia odrywanie jej od pojemników, co nie wpływa na zmniejszenie szczelności. Szerokość 185 mm zapewni uniwersalność zastosowania, a 200 m długości wystarczy na długi czas użytkowania.
| Materiał | Poli(tereftalan etylenu)+ Polietylen |
| Kolor | Bezbarwny |
| Przeznaczenie | Pojemniki do zgrzewu |
| Szerokość | 185 mm |
| Długość szpuli | 200 m |
| Grubość | 55 my |
| Waga rolki | 2,6 kg |
| Peel (łatwe odrywanie) | Tak |
| Antyfog (skraplanie pary) | Nie |
| Optymalna temperatura zgrzewania | 130-160ºC |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.43 zł brutto
sztuka 0.40 zł brutto
sztuka 0.36 zł brutto
sztuka 0.34 zł brutto
sztuka 0.49 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.37 zł brutto
sztuka 0.33 zł brutto
sztuka 0.34 zł brutto
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.62 zł brutto
sztuka 0.65 zł brutto
sztuka 0.37 zł brutto
sztuka 0.32 zł brutto
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 19,26 zł
sztuka 0.43 zł brutto

check_circle
check_circle
