Opakowania na kebab

Posiadasz w swojej ofercie gastronomicznej kebaby i chciałbyś je serwować w wygodnych, estetycznych opakowaniach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym znajduje się wiele różnych rodzajów pudełek, które zachwycą klientów swoim wyglądem oraz trwałością wykonania.

Pojemniki styropianowe

Pojemniki styropianowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą podawać swoje dania w wytrzymałych opakowaniach. Świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych, serwujących dania na wynos. Pojemniki styropianowe wykonane są z materiału, który idealnie utrzymuje odpowiednią temperaturę posiłków, jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu podczas transportu pojemniki nie ulegają uszkodzeniu oraz chronią przed przeciekaniem. Ponadto są to stosunkowo tanie opakowania, które wykorzystywane są do podawania dań na wynos.

47 produktów.

Kebab Box

Kebab Boxy to świetna alternatywa dla naczyń styropianowych, ponieważ oprócz swojej wytrzymałości, są również ekologiczne, nie zanieczyszczają tym samym środowiska. Idealnie sprawdzą się do serwowania zimnych oraz gorących dań na wynos. Ponadto, niecodzienny wygląd powoduje, że firma gastronomiczna jest rozpoznawalna przez coraz większą ilość klientów.

Torebki na kebab

Torebka na kebab została wykonana z papieru, który posiada dodatkową warstwę wykonaną z folii, dzięki czemu nie przepuszcza tłuszczu. Wpływa to na odporność opakowania, dzięki czemu jedzenie jest higienicznie podawane. Torebka na kebab znajduje zastosowanie we wszelkiego rodzaju punktach gastronomicznych, serwujących dania na wynos. Jest to zatem podstawowe wyposażenie food – trucków, budek z jedzeniem, barów oraz restauracji. Torebki na kebab nie zajmują dużo miejsca i są stosunkowo tanie, dlatego też to idealna opcja dla firm rozwijających swoją działalność.

Wszystkie nasze produkty posiadają atesty stosowane w gastronomii, dzięki czemu mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Oprócz opakowań na kebab, posiadamy również w swojej ofercie widelce, serwetki oraz inne produkty, niezbędne do wydawania dań na wynos. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą w doborze odpowiednich opakowań dla Państwa biznesu.

Uniwersalne i wygodne opakowania na dania kebab

Popularny kebab dostępny jest już w każdym mieście. Dostępny jest w różnych formach, przez co wymaga odpowiednich opakowań do serwowania. Bogata oferta naszego sklepu w opakowania przeznaczone do kebabów zapewni najlepsze pojemniki i opakowania na kebab. Posiadamy papierowe koperty na kebaba w bułce i tortilli oraz kartonowe pudełka na kebab boxy.

Wszystkie nasze opakowania posiadają odpowiednie atesty pozwalające na ich bezpośredni kontakt z żywnością. Dodatkowo sprzedawane są w hurtowych cenach już od minimalnych ilości.

Praktyczne pojemniki na wynos

Serwowanie dań na wynos wymaga odpowiedniej oprawy, która zapewni wygodę transportu oraz estetykę podania. Oferujemy szeroki wybór opakowań, które zadowolą wszystkich klientów. Ekonomiczne i ekologiczne pojemniki do fast-foodów wydawanych na wynos oraz do konsumpcji w lokalu są bardzo uniwersalne i pozwolą na zapakowanie różnych zamówień w jeden rodzaj opakowania. To idealne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych posiadających rozszerzone menu i oferujących różnego rodzaju potrawy.

Szybki obiad na wynos

Kebab box pakowany w pudełko kartonowe sprawdza się jako danie na dowóz i jako szybki obiad na mieście. Wygodne opakowanie sprawia, że coraz więcej ludzi zamawia kebab w pudełku. Można zjeść go bez obaw o ubrudzenie się, ponieważ zjada się go widelcem, co jest dużo wygodniejsze niż jedzenie kebaba np. w bułce. Dodatkowo pudełka są bardzo pojemne, dzięki czemu jedna porcja wystarczy na zaspokojenie głodu.

Co więcej pudełka kartonowe na kebab mają wygodne i szybkie zamknięcie, które sprawdza się przede wszystkim przy dostawach.

Zestaw powiększony? Nie ma problemu

Pudełka na kebab dostępne są w różnych rozmiarach i pojemnościach. Polecamy opakowania o okrągłym i kwadratowym dnie. Dodatkowo dla osób, które chciałyby domówić dodatkowe frytki, posiadamy specjalne pudełka kartonowe o standardowej i powiększonej wielkości.

Dla miłośników wrapów i tortilli zapewniamy opakowania na rolowany kebab, który pozwoli komfortowo i bez utłuszczenia dłoni zjeść ulubione danie.

Kolorowe i klasyczne opakowania

Wiele wzorów i  kolorów opakowań pozwoli wybrać najlepsze opakowania do gustu klientów. W naszej ofercie znajdują się opakowania z dedykowanym napisem, a także klasyczne opakowania wykonane z białego lub brązowego papieru.

Pudełka na kebab są wytrzymałe i odporne na tłuszcz czy przesiąkanie sosami. Wysokiej jakości opakowania to najlepszy wybór do gastronomii.