Filtruj

Reklamówki ze świątecznym nadrukiem

Wszyscy kochają świąteczną atmosferę i dodatki z wesołymi świątecznymi nadrukami. Reklamówki foliowe z wizerunkiem Mikołaja lub innym kojarzących się z Bożym Narodzeniem nadrukiem z pewnością docenią wszyscy klienci. W naszej ofercie znajdują się duże reklamówki z uszami, torby bawełniane oraz prezentowe. Wszystkie reklamówki znajdujące się w naszej ofercie można kupić w hurtowych cenach już od najmniejszych ilości. Papierowe oraz foliowe opakowania na prezenty to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią ładnie zapakowane upominki lub mają problem z estetycznym, samodzielnym pakowaniem podarków. Duże reklamówki świąteczne również idealnie sprawdzą się jako torba prezentowa.

10 produktów.

Kolorowe i wesołe reklamówki świąteczne do sklepu i do domu

Chociaż okres świąteczny trwa około 2 miesiące, reklamówki z motywem świątecznym są bardzo pożądane. W sklepie robiąc grudniowe zakupy klienci chętniej sięgną po reklamówkę z Mikołajem czy wesołym reniferem. Dodatkowo torby świąteczne są chętnie wykorzystywane jako torby prezentowe. W naszej ofercie znajdują się także foliowe i papierowe torebki do pakowania prezentów. Dzięki nim każdy upominek będzie perfekcyjnie zapakowany, a kolorowy nadruk zapewni świąteczną atmosferę. Wiele wzorów do wyboru zapewni zadowolenie i uśmiech klientów.

Świąteczne reklamówki można wykorzystać także w domowym zaciszu do pakowania prezentów pod choinkę. Nieprzezroczysta folia lub papierowa torebka gwarantują niespodziankę aż do samego końca, a dodatkowo wywołają uśmiech obdarowywanego.