Filtruj

Świąteczne serwetki papierowe z nadrukiem

Serwetki papierowe mogą być ozdobą każdego świątecznego stołu – czy to w okresie Bożego Narodzenia, Wielkanocy lub z okazji Komunii Świętej oraz wielu innych uroczystości.

Świąteczne serwetki papierowe z nadrukiem są ozdobione wzorami związanymi z okresem Bożego Narodzenia, które służą do dekoracji stołu podczas świątecznych przyjęć. Mogą posiadać motywami zimowych krajobrazów, postacie Świętego Mikołaja, choinek ozdobionych lampkami i bombkami, a także reniferami, prezentami i gwiazdami betlejemskimi.

Serwetki papierowe z nadrukiem są idealne na świąteczne przyjęcia, ponieważ uwydatniają świąteczny klimat, który każdemu kojarzy się pozytywnie. Dzięki nim, każdy stół może stać się wyjątkowy i pełen magii świąt.

Serwetki na Wielkanoc są zazwyczaj ozdobione wzorami związanymi z tą uroczystością, takimi jak motywy wiosenne, baranki, jaja, bazie kotki czy krzyże. Świetnie nadają się do przykrycia świątecznego koszyczka, ale można wykorzystać je także do dekoracji mieszkania.

14 produktów.

Serwetki papierowe świąteczne 14 produktów

Serwetki papierowe z nadrukiem na wiele różnych okazji


Kolorowe serwetki papierowe są doskonałą ozdobą również z okazji urodzin, imienin czy chrzcin. Wesoły, dopasowany nadruk z pewnością spodoba się zaproszonym gościom, a po nacieszeniu nimi oczu, można wykorzystać je do wycierania ust czy ochrony zazwyczaj okazjonalnej odzieży.