Filtruj

Materiał

Idealna do pakowania folia stretch

Folia stretch jest niezbędna przy pakowaniu paczek, palet oraz zabezpieczeniu zawartości. Jest bardzo rozciągliwa i klejąca, doskonale przylega do siebie tworząc barierę ochronną przez wilgocią, zniszczeniem i utratą zawartości. Elastyczna folia jest bardzo wszechstronna i uniwersalna. Sprawdzi się zarówno w użytku domowym jak i komercyjnym. W naszym sklepie posiadamy do wyboru folie bezbarwne oraz czarne o różnych wielkościach, dzięki czemu z łatwością można dobrać ją do swoich potrzeb. Co więcej, folie stretch można kupić w hurtowych cenach już od najmniejszej ilości. W ofercie mamy również dyspenser, który ułatwia korzystanie z dużych rolek folii.

9 produktów.

Folia stretch do zadań specjalnych

Wysoka jakość produktu zapewni szerokie spektrum zastosowań. Folia najczęściej używana jest do zabezpieczania towaru na paletach. Grubsza warstwa chroni zawartość przed uszkodzeniem, zgubieniem elementów czy kradzieżą. Dodatkowo nie pozwala przedostawać się wilgoci i amortyzuje uderzenia. Dlatego tak chętnie wykorzystywana jest do owijania delikatnych paczek, które mogą zostać zniszczone podczas transportu. Folie stretch na grubych rolkach są bardzo wygodne w użyciu i zajmują niewiele miejsca.

Do ich stosowania nie trzeba posiadać specjalistycznych sprzętów i maszyn. Ich użytkowanie jest niezwykle proste, a praca z folią stretch nie wymaga pomocy drugiej osoby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą folii stretch na rolce, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Biała i czarna folia stretch

Folia stretch do pakowania ręcznego dostępna jest w kolorze bezbarwnym  i czarnym. Bezbarwna folia jest przejrzysta i transparentna dzięki czemu zapakowane palety czy paczki można obejrzeć bez konieczności rozpakowywania. Z kolei czarna folia zabezpiecza zawartość poprzez ukrycie kartonów. Nieprzezroczysta folia świetnie nadaje się do pakowania paczek, których zawartość może zostać skradziona, jak na przykład sprzęt RTV i AGD. Czarna folia idealnie sprawdza się też do pakowania paczek, które nie mają oryginalnego kartonu lub umieszczone są w kartonie po innym przedmiocie.

Folia stretch, niezależnie czy czarna czy biała jest idealna do pakowania paczek i zabezpieczania kartonów na palecie. Wysoka wytrzymałość oraz wydajność folii sprawia, że załadunek jest bezpieczny i można bez obaw go transportować.

Dodatkowo do wygodniejszego korzystania z folii można dokupić specjalny dyspenser, który ułatwia pakowanie.

Folia strech mini

Nowością i ciekawą alternatywą dla długich rolek folii stretch są folie mini, które idealnie nadają się do pakowania małych paczek. To niezwykle wygodne w użyciu folie, które dostępne są również razem w praktyczną rolką. Zapewne każdy sklep internetowy wysyłające paczki o niedużych gabarytach doceni ten rodzaj folii. Jest poręczna, wytrzymała i wystarcza za zapakowanie bardzo wielu kartonów.

Folia stretch nie tylko do paczek

Folia stretch, szczególnie ta przezroczysta używana jest również zamiast folii do żywności, która najczęściej dostępna jest tylko w małych opakowaniach. Dlatego restauracje i inne punkty gastronomiczne, w ramach oszczędności i większej wydajności używają folii stretch do pakowania opakowań na wynos czy zabezpieczania żywności w lodówce. Folia świetnie dopasowuje się do każdego kształtu chroniąc jedzenie przed wysychaniem i szybszym zepsuciem.