Filtruj

Worki LDPE na śmieci do 36 l -119 l

W tej kategorii znajdą państwo foliowe worki na śmieci o pojemności 35-120L. Do Waszej dyspozychi oddajemy worki wykonanen z LDPE lub HDPE. Worki na odpady LDPE charakteryzują się większą grubością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i rozdarcia. Z kolei worki na śmieci HDPE to worki zdecydowanie cieńsze, ale dzięki temu dużo lżejsze. Doskonale nadają się do mniejszych pojemników, z przeznaczeniem na lekkie odpady. Świetnie także służą jako foliowe zabezpieczenie przedmiotów, np. przed kurzem lub zamoczeniem.

15 produktów.

Worki średniej wielkości na wszystkie odpady

Wytrzymałe i niezastąpione jednorazowe worki na śmieci to ogromna wygoda i higiena. Worki o średniej pojemności dostępne są o bardzo popularnej pojemności 60 litrów, a także większe przeznaczone na specjalne kosze o pojemności 80 litrów.

Worki wykonane są z polietylenu, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na rozerwania czy pęknięcia. Dzięki temu możemy bezpiecznie wyrzucać wszystkie śmieci, bez obaw, że przy wynoszeniu ich do śmietnika wypadną nam z worka.

Bądź odpowiedzialny – segreguj śmieci

W naszym sklepie internetowym opakowanianawynos.pl dostępne są worki w różnych kolorach, które przeznaczone są do segregowania śmieci. Najbardziej popularne są czarne i niebieskie worki, które używane są najczęściej do odpadów niesegregowanych. Poza tym, niebieskie worki mogą służyć również do sortowania papieru. Żółte worki przeznaczone są do plastiku i metalu. Można wrzucać do nich puszki po napojach i konserwach, a także butelki plastikowe i kartony po mleku czy soku. W zielonych workach segreguje się szkło, a w czerwonych odpady medyczne.

Dodatkowo w naszym sklepie znajdują się także specjalne, białe worki przeznaczone na gruz. To idealne rozwiązanie dla osób robiących remont. Worki są niezwykle trwałe i odporne na rozerwanie. Można wrzucać do nich wszystkie poremontowe odpady. Sprawdzą się również przy pracach ogrodowych.

Wygoda użytkowania – worki wiązane

W naszej ofercie posiadamy również worki ze specjalnymi uszami do wiązania lub taśmą ściągającą. Dzięki temu wynoszenie śmieci jest wygodniejsze i bardziej higieniczne. Dodatkowo dobrze związany worek zapewnia czysty pojemnik na śmieci. Worki są połączone ze sobą perforowaniem lub łączone na zakładkę. Zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu można z łatwością przechowywać zapas worków na śmieci, które są niezbędne w codziennym życiu.

Worki na śmieci sprzedawane są w rolkach. Zapewniamy niskie, hurtowe ceny już od minimalnych ilości.