Żegnając rok 2020 wielu z nas zapewne nie może doczekać się Nowego, lepszego Roku. Organizacja zabawy sylwestrowej w domu dzięki nowoczesnym rozwiązaniom może być bardzo przyjemna i szybka. Myśląc o tej długiej nocy od razu zastanawiamy się nad zastawą stołu. W zależności od ilości gości oraz podawanych przekąsek i napojów musimy przygotować talerze, szklanki, kieliszki i sztućce. Jeśli na imprezie będzie niewielka ilość przyjaciół z pewnością każdy znajdzie komplet naczyń, które może wystawić na stół. Wiąże się to jednak z przerwaniem zabawy gospodarza, który po praktycznie każdej przekąsce musi podać nowy, czysty talerz – najczęściej uprzednio myjąc te ubrudzone.

Kłopotem może być również większa ilość gości i brak tak dużej zastawy stołowej, przez co możemy odczuć zakłopotanie. W takich sytuacjach nie bójmy się sięgnąć po ekologiczne, papierowe talerzyki i jednorazowe kubki czy kieliszki.

Niewielka ilość w hurtowej cenie

W sklepie internetowym opakowanianawynos.pl można zakupić niewielką ilość potrzebnych talerzyków i inną, niezbędną na imprezie zastawę stołową w hurtowych cenach. Do wyboru są różne rozmiary i kształty talerzy, sztućce plastikowe i drewniane oraz odpowiednie kubki i kieliszki do każdego rodzaju alkoholu.

Użycie jednorazowych talerzyków ma również jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Po zjedzonej porcji sałatki z majonezem, gość może po prostu wyrzucić brudny talerz i wymienić go na nowy. Dzięki temu gospodarz nie musi co chwilę zmywać naczyń, a goście nie czują się skrępowani i chętniej sięgają po różne przekąski.

Jeśli wiemy, że nasz stół jest za mały, aby usadzić przy nim wszystkich gości i jednocześnie znaleźć miejsce na przekąski i talerze, warto pomyśleć o stworzeniu szwedzkiego stołu. W tym przypadku zastosowanie papierowych lub plastikowych talerzyków oraz jednorazowych tacek będzie świetnym rozwiązaniem. Warto zastanowić się także nad tackami i pojemnikami Fingerfood, które wyglądają bardzo elegancko i z pewnością spodobają się zaproszonym gościom.

Sylwestrowa atmosfera

Urządzając zabawę sylwestrową nie możemy zapomnieć o drobiazgach, które wprowadzą odpowiedni nastrój w mieszkaniu. Warto ozdobić mieszkanie balonami i zadbać o odpowiednie oświetlenie oraz muzykę. Na stole możemy położyć kolorowe serwetki o imprezowej tematyce, które świetnie będą komponować się na przykład z barwnymi jednorazowymi sztućcami.

Urządzenie zabawy sylwestrowej w domu naprawdę może być przyjemne, a sprzątanie w Nowy Rok nie musi przyprawiać o ból głowy. Przygotuj jednorazowe naczynia, serwetki oraz balony i baw się dobrze!

Szczęśliwego Nowego Roku życzy zespół opakowanianawynos.pl