Blog - nowości

Pakujemy ciasta – najlepsze pudełka na torty i inne słodkości

Pakowanie na wynos ciast i tortów może przysporzyć nie lada kłopotów. Jak zapakować ciasto, aby klient mógł bezpiecznie przetransportować je do domu?

Serwetki papierowe jako niezbędna ozdoba stołu

Serwetki papierowe powinny znajdować się na każdym stole – czy to w restauracji czy przy domowym obiedzie. Które serwetki wybrać i jak je ułożyć, aby wyglądały estetycznie?

Kubki papierowe dwuwarstwowe

Praktyczne kubki papierowe dwuwarstwowe mają wiele zalet, które decydują o ich wyborze. W czym są lepsze od innych kubków jednorazowych?

Tacki do zgrzewu – najlepszy sposób na pakowanie posiłków na wynos

Tacki do zgrzewu to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązań w gastronomii, gdy chodzi o dostawy posiłków na wynos. Co je wyróżnia i dlaczego coraz więcej restauratorów decyduje się na zakup zgrzewarki?

Ekologiczne kubki papierowe do kawy 250ml

Czy kubki papierowe faktycznie są ekologiczne? Co może je wykluczać z recyklingu, a co pozwala na ich przetwarzanie. Na przykład bierzemy najpopularniejsze kubki papierowe do kawy 250ml.

Eleganckie sztućce - z drewnianą rączką, złote czy klasyczne?

Szeroki wybór sztućców zapewnia doskonałe dopasowanie do zastawy stołowej. Czy sztućce z drewnianą rączką sprawdzą się na co dzień czy lepiej zdecydować się na klasykę? Co jeszcze mamy do wyboru?

Kubki do kawy na wynos z nadrukiem – najlepsza promocja twojej firmy

Kawa to jeden z najbardziej popularnych napojów kupowanych na wynos. Dlatego tak często widzimy spacerowiczów trzymających kubki do kawy na wynos z nadrukiem lub jednokolorowe. Które kubki są lepsze?

Kubeczki do lodów z nadrukiem nie tylko na lato

Lato powoli dobiega końca, ale nie oznacza to zakończenia sezonu na pyszne lody. Kubeczki do lodów z nadrukiem polecają się do lodów i wielu innych deserów – do czego jeszcze można je wykorzystać?

Czyścimy łazienkę! Jak łatwo i przyjemnie wyczyścić płytki i armaturę?

Łazienka jest miejscem, w którym często pojawia się uporczywy kamień i wszechobecna wilgoć. Jak zaplanować mycie łazienki, aby było to szybkie i łatwe zadanie? Podpowiemy, jakie środki do czyszczenia wybrać i jak często myć poszczególne elementy.

Torby papierowe – z nadrukiem i bez

Pakując codzienne zakupy często wybieramy torby papierowe z nadrukiem lub gładkie. Coraz chętniej decydujemy się na nie zamiast toreb plastikowych. Co wpływa na ich coraz większą popularność?

Najpopularniejszy kubek papierowy 200ml

Dlaczego coraz chętniej sięgamy po kubek papierowy 200ml zamiast plastikowego? Czym się wyróżnia i do czego możemy go użyć?

Pojemniki do zgrzewu

Pojemniki do zgrzewu są coraz częściej spotykane nie tylko w firmach cateringowych i dietetycznych, ale w większości lokali gastronomicznych, które dbają o efektowne wydawanie posiłków na wynos. Czym się wyróżniają i dlaczego warto je mieć?

Torebki papierowe – modne i ekologiczne

Torebki papierowe mają wiele zastosowań i są coraz częściej wybierane jako zamiennik torebek foliowych. Do czego mogą nam się jeszcze przydać?

Kubki urodzinowe papierowe i inne efektowne dekoracje na przyjęcie

Organizowanie przyjęć, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych może być świetną zabawą. Pokażemy jak kubki urodzinowe papierowe mogą zmienić wystrój stołu i czego nie może zabraknąć przyjmując gości.

Sztućce drewniane jednorazowe czy plastikowe?

Sztućce drewniane jednorazowe, wielorazowe oraz plastikowe – wybór jest dość szeroki. Które są najlepsze do okazjonalnego użytku?

Drewniane sztućce na grilla i nie tylko

Idąc w stronę ekologii staramy się odchodzić od jednorazowych naczyń czy sztućców wykonanych z plastiku. Dlatego coraz powszechniejsze są drewniane sztućce czy papierowe talerzyki. W czym jeszcze sztućce drewniane są lepsze od innych?

Torby papierowe do codziennego użytku

Torby papierowe mają wiele zalet. Do czego można je wykorzystać? Jakie branże powinny mieć je w swoim wyposażeniu?

Opakowania do zgrzewu

Opakowania do zgrzewu są niezwykle popularne i pożądane zarówno przez klientów jak i właścicieli gastronomii. Jakie mają zalety i korzyści dla obu stron?

Kubki papierowe z nadrukiem

Czy warto wybrać kubki z nadrukiem do serwowania kawy na wynos, czy lepiej wybrać te bez wzoru? Szukasz najlepszych kubków do twojej kawiarni czy punktu gastronomicznego? Podpowiemy, jakie kubki będą najlepsze do ciepłych i zimnych napojów.

Kubki do kawy jednorazowe

Kto nie woli pospać kilkanaście minut dłużej kosztem śniadania i porannej kawy? Na szczęście, dzięki jednorazowym kubkom to nie problem – czy zwróciłeś kiedyś uwagę w jakim kubku dostajesz swój napój?

Kubki papierowe do kawy

Kubki papierowe do kawy na dobre weszły do naszej kultury. Spotkać je można na każdym rogu, wszędzie tam gdzie podaje się kawie na wynos. Czy wszystkie kubki papierowe do kawy są takie same?

Kubki papierowe – co warto o nich wiedzieć?

Kubki papierowe już na dobre weszły do naszej kultury. Skąd się pojawiły i jaka jest ich rola w codziennym życiu?

Kubki jednorazowe do kawy

Kubki jednorazowe do kawy stały się niejako znakiem naszych czasów.  Niezwykle powszednie i dostępne dosłownie wszędzie, pozwalają wypić kawę w dowolnym miejscu. Kiedy stały się popularne i jaka jest historia kawy?

Pakowanie próżniowe żywności – wady i zalety

Pakowanie próżniowe niesie za sobą wiele korzyści. Sprawdź czy warto zainwestować w zgrzewarkę do domu czy jest to tylko zbędny wydatek.

Opakowania jednorazowe w gastronomii – ważny szczegół, który sprzedaje

Dlaczego opakowania jednorazowe są tak ważne, mimo iż po  pierwszym użyciu najczęściej lądują do kosza? Podpowiemy, jakie opakowania wybrać, aby zyskać stałe grono klientów.

Jak wybrać kubki jednorazowe

Kubki jednorazowe są nieodzownym elementem codziennego życia. Jakie kubki są najbardziej popularne i czym różnią się między sobą?

Naczynia jednorazowe na grilla

Wiosna to czas grillowania i rozpalania ognisk na świeżym powietrzu. Wyprawy poza dom czy przygotowywanie imprezy na podwórku czy tarasie  może być proste i przyjemne dzięki niezwodnym naczyniom jednorazowym.

Jak ponownie wykorzystać pojemniki jednorazowe

Chociaż pojemniki jednorazowe z nazwy nie wydają się być użyteczne kolejny raz, zapewniamy, że wiele z nich można wykorzystać ponownie. Jak sprawić, żeby pojemniki jednorazowe mogły posłużyć nam wielokrotnie?

Jak myć okna, żeby lśniły czystością?

Mycie okien jest często mało lubianym zajęciem. Dlatego podpowiemy, jak poprawnie myć okna, aby nie pozostawiać smug i zaoszczędzić czas na sprzątaniu z wykorzystaniem łatwo dostępnych środków.

6 sposobów na ograniczenie marnowania żywności w restauracji

Każdy, kto kiedykolwiek pracował w restauracji wie, ile jedzenia marnuje się każdego dnia. Jak uniknąć wyrzucania żywności i jednocześnie zmniejszyć  koszty  prowadzenia restauracji?