Oferta dla firm

Prowadzisz firmę? Jesteś zainteresowany większymi zakupami? Chcesz rozpocząć stałą współpracę? Potrzebujesz stabilnego dostawcy z towarem w konkurencyjnych cenach? Jesteś we właściwym miejscu!

Sklep opakowanianawynos.pl jest jedną z form działalności firmy PALKO, obecnej na rynku opakowań od 1996 roku. Nasze branżowe doświadczenie sięga początku lat 90-tych. Znamy więc branżę od podszewki i dobrze wiemy z kim współpracować by uzyskać świetny towar w dobrych cenach. Wiemy też jak ważna w prowadzeniu własnej działalności jest regularność dostaw i stabilność cen. I my jesteśmy w stanie Ci to zapewnić!

Nie znalazłeś interesujących Cię produktów? Nie masz czasu szukać? Prosta sprawa – napisz do nas maila (adres w stopce), wyślij wiadomość przez formularz lub zadzwoń (w dni robocze 8-16, nr w stopce).

Na co możesz liczyć wybierając opakowanianawynos?

  • Na szybką odpowiedź, czy jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania
  • Na indywidualną wycenę w zależności od rodzaju towaru i jego ilości
  • Na dobrane dla Ciebie rabaty – zasada jest prosta – im dłużej współpracujemy i im większy obrót robimy, tym większe pole manewru do indywidualnych upustów
  • Na przygotowanie indywidualnej oferty produktów na zamówienie
  • Na elastyczność w kwestii transportu – współpracujemy ze sprawdzonymi kurierami i spedytorami, ale możesz też podesłać do nas swój transport
  • Na dobrą radę w skomplikowanych sprawach
  • Na uprzejmą i fachową obsługę

Jeśli przygotowałeś swoje zamówienie w sklepie, ale masz wrażenie, że koszty wysyłki są zbyt dużenapisz lub zadzwoń do nas. Zrobimy indywidualne wyliczenie specjalnie dla Ciebie!

Współpracujemy z fabrykami, montowniami, zakładami przetwórczymi, gastronomią i hotelami, firmami cateringowymi i organizatorami eventów, szkołami, przedszkolami, uczelniami wyższymi, urzędami, cukierniami, kawiarniami, sklepami, gabinetami kosmetycznymi i lekarskimi i wieloma innymi. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze opakowań – śmiało kontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!