lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058
Menu
⇧

Taśma klejąca 48x60y bezbarwna Smart Solvent 1szt
Kod: 42-301
Dostępność:
1838 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Informacje:
Taśma klejąca 48x55 m bezbarwna/smart
Cena za 1 szt
3,10 zł
z Vat
Wysyłka w 24h
Opis
Taśma klejąca
| Rodzaj kleju | Kauczuk naturalny - Solvent |
| Kolor | Transparentny |
| Szerokość | 48 mm |
| Długość | 55 m |
| Grubość nośnika | 25 µm ± 10% |
| Grubość nośnika wraz z emulsją klejącą | 42 µm ± 10% |
| Przyczepność toczącej się kulki (5,5 g / ∅11,1mm) | 6 cm ± 10% |
| Wydłużalność poprzeczna do zerwania | 75% ± 10% |
| Wydłużalność wzdłużna do zerwania | 165% ± 10% |
| Wydłużalność poprzeczna do zerwania | 250 N/mm2 ± 10% |
| Wydłużalność wzdłużna do zerwania | 165 N/mm2 ± 10% |
| Wytrzymałość termiczna | 110 °C |
| Zakres temperatur odporności taśmy przy użyciu | 0÷60 °C |
| Zakres temperatur odporności taśmy 24 godz. po użyciu | -25÷70 °C |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 6 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 36 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 sztuka |
Specyfikacja produktu
-
RodzajTaśmy opakowaniowe
-
KlejKauczuk naturalny
-
Szerokość/Długość48mm/55m
-
TypTaśmy jednostronne
-
KolorTransparentny
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Poprzedni
Następny
Produkt nie posiada jeszcze opinii.
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia została dodana i będzie widoczna po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Taśma dwustronna 25mmx50m 1szt
5,95 zł z Vat
Taśma opakowaniowa 48x50 żółta 1 szt
2,30 zł z Vat
Taśma 48x60Y bezbarwna Solvent Free 1szt
2,71 zł z Vat
Taśma PVC 12x60 bezbarwna 1szt
3,10 zł z Vat
Taśma PVC 12x60 żółta 1szt
2,40 zł z Vat
Taśma PVC 9x60 biała 1szt
1,80 zł z Vat
Taśma maskująca 48x50 papierowa 1 szt
3,35 zł z Vat
Taśma 48x60 brązowa Solvent kauczuk naturalny 1 szt
2,60 zł z Vat
Taśma PVC 9x60 żółta 1szt
1,89 zł z Vat
Taśma klejąca 48x60y brązowa Smart Solvent Havana1szt
3,10 zł z Vat
Taśma dwustronna 50x5 Smart 1 szt
1,60 zł z Vat
Taśma PVC 12x60 biała 1szt
2,50 zł z Vat
Taśma PVC 9x66 zielona 1szt
4,40 zł z Vat
Taśma PVC 9x60 pomarańczowa 1szt
1,65 zł z Vat
Poprzedni
Następny
Chusteczki Elfi 2w 10szt
3,85 zł z Vat
Chusteczki Elfi 3w 10szt
4,60 zł z Vat
Foremka aluminiowa 671ml 100szt
38,50 zł z Vat
Rękawice wampirki 10 par
7,00 zł z Vat
REUSE Nóż czarny PAPSTAR 50szt 45406
4,35 zł z Vat
Mleczko do czyszczenia DIX 550g
3,60 zł z Vat
Serwetki trójwarstwowe bordowe 33x33 20 szt
3,10 zł z Vat
Kubek 200ml srebrny 100szt
10,20 zł z Vat
sztuka 0.10 zł brutto
Poprzedni
Następny



























