lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Kubek koktajlowy PET (95mm) 400/550ml Tulip 50 szt
Kod: 70-213-1
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za 50 szt
Opis
Kubek koktajlowy PET 400/550 ml Tulip
Kubek koktajlowy o maksymalnej pojemności 550 ml, przeznaczony do podawania zimnych napojów na wynos. Wysokość pojemnika wynosi 124 mm, natomiast średnica 95 mm. Polecany w szczególności lokalom gastronomicznym, w których podawane są mrożone napoje typu sorbety, kawy lub herbaty. Wszystkie nasze produkty posiadają atest, który potwierdza możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena dotyczy jednego opakowania, które zawiera 50 sztuk kubków. W kartonie zbiorczym może znajdować się 16 takich opakowań.
| Materiał | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Pojemność | 400/550 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 124 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 50 |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 16 |
| Minimum logistyczne | 50 szt |
Wieczka do tego kubka znajdziesz tutaj:
- wieczko wypukłe 95 mm z otworem (100 szt)
- wieczko wypukłe 95 mm bez otworu (50 szt)
- wieczko płaskie 95 mm z nacięciem (50 szt)
Specyfikacja produktu
-
RodzajKubki koktajlowe
-
TypKubki shake PET
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPET
-
PrzeznaczenieNapoje zimne
-
KolorTransparentny
-
Pojemność400 ml
Wieczko PET (95mm) płaskie z nacięciem 50szt
Wieczko PET (95mm) płaskie bez nacięcia 50szt
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Talerz głęboki czerwony 22cm a'20
Kubek PET koktajlowy (78mm) 200/250ml Tulip 50 szt
Tort 1410 Dół 400 szt
Serwetki PAPSTAR 40x40 szampan świąteczne 82352 50 szt
Kubek styropianowy F-200 600 ml 10 szt
Pojemnik K-40 50szt
Worki 120l LD a25 KP niebieskie
Kubek koktajlowy PET (95mm) 300/425ml Straight 50 szt
Widelec transparentny PP 50szt
Papier półpergamin 35x50cm 10 kg
Kubek 200ml miętowy PS 100szt
Zmywak Perfecto XXL profilowany
Rolka termiczna 49,5mm/27m 1 szt.
Ręcznik skł. Katrin 100621 Classic 150 listków
Tort 1412 Góra 400 szt
Kubek PET koktajlowy (78mm) 300/350ml Tulip 50szt PT350
Taśma klejąca 48x60y bezbarwna Smart Acrylic 1szt
VOIGER Tłusty Brud Spray 750ml
Płyn czyszcząco-dezynfekujący 1l Gold drop 1 szt
Tacka do GRILLA 5 szt
Rękawice winylowe L białe pudrowane 100szt
Serwetki dwuwarstwowe bordowe 24x24 200szt
Pucharek biały 180ml 100szt
sztuka 0.06 zł brutto
Foremka aluminiowa R62/R56G 1010ml 100szt




























