Wygodne w użyciu i praktyczne tacki papierowe sprawdzą się zarówno w gastronomii jak i gospodarstwie domowym. Jednorazowe tacki papierowe są świetnym zamiennikiem ceramicznych talerzy. Po użyciu wystarczy wyrzucić je do kosza, bez potrzeby zmywania. Dodatkowo, szczególnie na imprezach masowych ciężko o tak ogromną ilość zastawy stołowej do wydawania posiłków. W takich przypadkach tacki papierowe są niezastąpione. Ich kolejną zaletą jest lekkość i łatwość magazynowania. Są nietłukące dlatego można dawać je bez obaw także dzieciom.

W naszym sklepie internetowym tacki papierowe dostępne są w niskich, hurtowych cenach już od minimalnych ilości. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów, kształtów i kolorów. Sprawdź naszą bogatą ofertę jednorazowych tacek tekturowych.

31 produktów.

Tacki papierowe 31 produktów

Tacki papierowe do jednorazowego użytku

Tacki papierowe wykonane z łatwo dostępnych, odnawialnych surowców są najlepszym wyborem, gdy nie mamy możliwości użycia naczyń wielorazowych. Wygodne w użyciu, lekkie i nietłukące się tacki sprawdzą się do serwowania małych posiłków, przekąsek i deserów. Można używać ich zarówno w barach szybkiej obsługi, kawiarniach, na imprezach plenerowych i w domu. Tacki, mimo iż są wykonane z papieru, nie przesiąkają tłuszczem czy sosami przez długi czas. Dzięki temu można podawać na nich kiełbaski z grilla czy sałatki. Często sprawdzają się także do wydawania porcji frytek, a w kawiarniach i cukierniach do serwowania ciast i deserów.

Tacki papierowe na imprezy plenerowe

Tacki tekturowe są niezastąpione przy imprezach plenerowych, takich jak grille, pikniki, ogniska i inne spotkania na świeżym powietrzu. Tacki bez problemu można zabrać ze sobą nawet w bardzo dużych ilościach, bez obaw o miejsce czy nadmierny ciężar. Tacki są lekkie i wytrzymałe, a kilkaset sztuk zmieści się do zwykłego plecaka. Po zużyciu czy zabrudzeniu tacki wystarczy po prostu wyrzucić do worka bez potrzeby zmywania.

Tacki papierowe niezastąpione są także na imprezach masowych, gdzie oferuje się jedzenie z budek gastronomicznych. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ tacki są tanie i po użyciu wyrzuca się je po prostu do pojemników z odpadami zmieszanymi. Tacki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy zaserwować jedzenie dużej ilości osób, szczególnie poza domem. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich także na imprezach domowych, szczególnie jako dodatkowy talerzyk, na przykład do ciasta.

Tacki papierowe białe, brązowe i kolorowe

Szeroki wybór tacek tekturowych pozwoli wybrać najwygodniejsze i najlepsze tacki do naszych potrzeb. Najczęściej wybierane są białe tacki, które są niezwykle uniwersalne i praktyczne.  Do wyboru są także tacki o zaokrąglonych bokach, a także w brązowym kolorze. W naszej ofercie są także tacki w złotym kolorze, które doskonale sprawdzą się do serwowania przekąsek. Z pewnością szybko staną się ozdobą stołu i zwiększą apetyt na podane dania.

Tacki do frytek i kiełbasek z grilla

Papierowe tacki są idealne na grille. Są niezwykle wygodne i ekonomiczne. Mimo wykonania z papieru są wytrzymałe i nie nasiąkają od razu tłuszczem czy sosami. Dodatkowo są lekkie i poręczne, a ich przechowywanie nie wymaga dużej ilości miejsca. Talerzyki po spożyciu posiłku można wyrzucić i wymienić na nowy, dzięki czemu podczas imprezy czy po jej zakończeniu nie trzeba zmywać brudnych naczyń.

Papierowe tacki są również świetne do podawania frytek. Szeroki talerzyk pomieści nawet dużą porcję smażonych ziemniaków.

Papierowe, ozdobne tacki do przekąsek

Papierowe tacki mogą być także ozdobą stołu. Szczególnie te o dekoracyjnym wyglądzie. W naszym sklepie tacki posiadają estetyczne i piękne brzegi, które sprawią, że każda przekąska będzie prezentować się apetycznie i elegancko. Do wyboru są tacki białe i złote, dzięki czemu możemy wybrać jej rodzaj według własnych upodobań. Duże papierowe tacki mogą być również świetnym zamiennikiem talerzy, szczególnie na imprezach plenerowych czy grillach.