Poniżej przegląd kilku opcji, dostępnych do zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej.

1. Pojemnik obiadowy dwudzielny

Bardzo lekki, wygodny, wytrzymały pojemnik, przeznaczony do dań obiadowych. Rozwiązanie bardzo praktyczne ze względu na dwie oddzielne komory, umożliwiające przechowywanie posiłków, składających się z kilku części. Łatwy w transportowaniu, odpowiednio izolujący ciepło, gwarantujący zachowanie potrawy w świeżości i należytej estetyce. Dostępny tutaj.

2. Pojemnik cukierniczy zamykany

Ten pojemnik powinien znaleźć się w każdej cukierni i w każdym lokalu, oferującym słodkości na wynos. Przechowywać w nim można między innymi kruche wypieki, ale także ciasta bazujące na galaretce oraz kremowej masie. Świetnie sprawdzi się także jako jednorazowe naczynie do podawania lodowych deserów. Tworzywo trwałe, a na dodatek bezbarwne, co zwiększa atrakcyjność umieszczonych w nim produktów. Dostępny tutaj.

3. Bezbarwny pojemnik prostokątny

Prostokątny pojemnik o wymiarach, wynoszących odpowiednio: 180 milimetrów (długość), 132 milimetry (szerokość), 124 milimetry (wysokość). Doskonały do przechowywania jednolitych dań obiadowych, takich jak pierogi, kluski, czy risotto oraz makarony, a także sałatek i różnego rodzaju mięs. Gwarancja świeżego posiłku, a co więcej – dobrze zabezpieczonego podczas transportu. Dostępny tutaj.

4. Pudełko do hamburgerów

Burgery stają się coraz bardziej popularne – coraz częściej w wersji nie tylko „fast”, ale też „slow food”. Pojawiają się one nie tylko w food truckowych jadłospisach, ale również w podstawowym menu wielu restauracji. Sporo lokali specjalizuje się zaś tylko w burgerach, proponując naprawdę imponujące warianty i połączenia. Warto więc zadbać o to, aby wspomniane burgery można było szybko dostarczyć klientom, którzy chcą zjeść je w domu – nasze pudełka zdecydowanie ułatwią to zadanie! Dostępne tutaj.

5. Pojemnik do zgrzewu dwudzielny

Pojemnik, który pozwoli przechowywać danie w odpowiedniej temperaturze, skutecznie chroniąc je przed wychłodzeniem. Dwie duże komory umożliwiają zapakowanie w nim zarówno treściwego obiadu, jak i niskokalorycznego lunchu. W tego typu pudełka zapakować można dosłownie każdy posiłek, zawsze mając pewność, że po rozpakowaniu będzie on świeży i estetyczny. Dostępny tutaj.

Prawda, że jest w czym wybierać? A to zaledwie kilka możliwości! Wszystkie dostępne opcje pojemników cateringowych znaleźć można tutaj.