Dekoracja mieszkania

Ze względu na charakter imprezy, dekoracje powinny przenosić nas w miejsce pełne magii i tajemniczości. Dobrym pomysłem na wprowadzenie odpowiedniej atmosfery są świece. Ze względu na różne rodzaje, możemy stworzyć z nich niepowtarzalną dekorację. Kolejnym elementem mrocznego otoczenia mogą być takie dodatki jak obrusy, balony, serwetki czy czarne ozdoby wycięte z papieru. Goście będą zachwyceni tajemniczą aurą, która wprowadzi ich w Andrzejkowy nastrój.

Jedzenie

Jako gospodarze imprezy musimy zadbać również o smaczne przekąski, którymi poczęstujemy naszych gości. Warto zastanowić się nad prostymi daniami, które będą łatwe w przygotowaniu. Jednorazowe pojemniki na jedzenie świetnie sprawdzą się na takiej imprezie, ze względu na funkcjonalność jak również efektowność. Przygotowane jedzenie możemy podawać, jak również przechowywać przed, w trakcie oraz po imprezie w specjalnie do tego dostosowanych pudełkach. Warto również zaopatrzyć się w jednorazowe naczynia do podawania jedzenia, ze względu na duże ułatwienie podczas zabawy oraz po jej zakończeniu, kiedy będziemy musieli posprzątać po imprezie. Jednorazowe naczynia, takie jak kubki, talerze, czy sztućce możemy również wkomponować w wystrój, przez co klimat będzie jeszcze bardziej odczuwalny dla otoczenia.

Stroje

Ze względu na unikatowy styl imprezy, możemy zaproponować gościom by przygotowali wyjątkowe stroje, które dodadzą uroku do tego wieczoru. Jeśli naszym zdaniem goście nie będą mieli ochoty na przebieranie się, wystarczy, by ubrali się na czarno, to odda jak najbardziej mroczny nastrój tego wieczoru.

Dodatkowe atrakcje

Wieczór Andrzejkowy jest wyjątkowy, dlatego warto zadbać o odpowiednie atrakcje. Dobrym pomysłem są wróżby. Warto o tym pomyśleć wcześniej, by nie zabrakło wrażeń dla naszych gości. Najbardziej popularnymi sposobami na wróżenie przyszłości jest lanie wosku przez klucz, układanie butów czy wróżba z obierzyny jabłka. Wszystko to zależy od naszej inwencji twórczej, im więcej atrakcji tym lepiej zostanie zapamiętany ten wyjątkowy wieczór.

Impreza Andrzejkowa jest doskonałą okazją do świetnej zabawy z przyjaciółmi, zatem warto ją zaplanować jak najlepiej by goście zapamiętali ją na lata.