Dreszczyk emocji

Jesteście zwariowani, pełni energii i chęci do robienia czegoś ekstremalnego? Zabierz więc swoją drugą połówkę na skok na bungee, na paintball laserowy lub do Escape Room. Te niecodzienne pomysły sprawią, że miłość twojego życia zapamięta ten dzień na bardzo długo. Dodatkowo warto zadbać o pamiątki w postaci zdjęć, które będziecie mogli przeglądać podczas wspólnych wieczorów. W trakcie takich zabaw nikt nie zrobi sobie krzywdy, a jednocześnie wniesiecie do swojego związku nieco dreszczyku emocji.

Przez żołądek do serca

Tradycyjna kolacja w restauracji wieje nudą? A może by tak przygotować posiłek wspólnie? Nie wiesz jak się za to zabrać? Warsztaty gotowania dla dwojga są więc idealną opcją na spędzenie Walentynek. Podczas wspólnego gotowania, nie tylko nauczycie się czegoś nowego pod okiem specjalisty, ale będziecie się świetnie bawić w swoim towarzystwie. Oczywiście, przepisy można wykorzystywać podczas wspólnych spotkań w domu, co daje nam kolejne pole do popisu, ze względu na możliwość modyfikacji przepisów oraz wprowadzania nowych dań do naszego menu.

Bodypainting

Jeżeli chcecie wprowadzić w ten dzień trochę pikanterii, zafundujcie swojej wybrance bodypainting. Fluorescencyjne farbki do ciała świetnie sprawdzą się do tego typu zabaw. Teraz już wystarczy tylko ruszyć wyobraźnią i zafundować swojej wybrance wspaniały wieczór, który zapamięta na bardzo długo. Pomysł można wykorzystywać częściej, na różne sposoby.

Sesja fotograficzna

Brzmi nudno, prawda? Jednak jeśli twoja ukochana szaleje za jakimś filmem bądź miejscem, zafunduj wspólną sesję z danym motywem. Może przebierzecie się za parę królewską, postacie z bajek lub żołnierzy? Wybór należy do was. Podczas takiej aktywności będzie ogromna ilość dobrej zabawy, śmiechu, jak również pamiątka, która zostanie z wami na zawsze. Teraz tylko zostaje wybór odpowiednich strojów oraz fotograf, który uwieczni wasze szalone pomysły.

Nadal nie znaleźliście odpowiedniego pomysłu dla waszej dwójki? Może jednak warto sięgnąć w głąb siebie? Może powrócić do początków? A może postawić na prostotę? Na te pytania musicie odpowiedzieć sobie sami, bo to wy najlepiej znacie swoją drugą połowę. Pamiętajcie jednak, że ten dzień ma być tylko dla was!