Filtruj

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką ofertę opakowań jednorazowych przeznaczonych dla gastronomii oraz zakładów cukierniczych. Posiadamy również wiele środków czystości i akcesoriów do sprzątania, które ułatwią utrzymanie porządku w firmie, zakładzie produkcyjnym i w domu.

Polecamy najchętniej wybierane produkty przez naszych klientów oraz produkty sezonowe, które obecnie są niezbędne w każdej branży. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej firmy. Wybierz najlepsze produkty w niskich, hurtowych cenach już od minimalnych ilości. Chętnie doradzimy i udzielimy odpowiedzi na każde pytanie.

102 produktów.

Polecane produkty 102 produktów

Najlepsze produkty z myślą o Twoim biznesie

Przygotowaliśmy ofertę polecanych produktów, które są najchętniej wybierane przez naszych klientów i mają najlepsze opinie. Znajdziesz tu produkty zarówno do domu i firmy. Sprawdź co będzie Ci potrzebne w nadchodzącym sezonie i wyprzedź konkurencję!

Szeroki wybór opakowań i naczyń jednorazowych

Z myślą o gastronomii wprowadziliśmy do naszej oferty szereg jednorazowych opakowań jednorazowych oraz sztućców, które idealnie sprawdzą się w branży gastronomicznej. Posiadamy opakowania wykonane z ekologicznych surowców takich jak papier, bio-plastik, trzcina cukrowa, otręby czy liście palmowe. Dla bardziej wymagających mamy również opakowania plastikowe i aluminiowe.

Wysokiej jakości środki czystości

Utrzymanie prawidłowej higieny, szczególnie w miejscach, gdzie wciąż następuje kontakt z żywnością jest bardzo ważne. Polecamy skuteczne środki odkażające, myjące i odtłuszczające. Do tego posiadamy mnóstwo akcesoriów ułatwiających sprzątanie, takie jak ręczniki papierowe czy rękawiczki jednorazowe.

Wyposaż swoje przedsiębiorstwo

Właściciele sklepów czy cukierni mogą zaopatrzyć się w naszym sklepie w reklamówki jednorazowe i torby wielokrotnego użytku, a także w specjalne opakowania na pączki, ciasta, czy świeże surówki.

Zapraszamy także do sprawdzenia naszego asortymentu taśm klejących oraz folii i papierów do pakowania.

W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz. Zapewniamy niskie ceny i duży, dostępny od ręki asortyment.