Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka, które z wytęsknieniem i niemałym wyczekiwaniem czeka na pojawienie się tej daty w kalendarzu. Wiele pociech marzy o przyjęciu, na którym będzie przyjmować życzenia i prezenty, a także stanie w centrum uwagi. Przygotowanie imprezy urodzinowej w domu, szczególnie w okresie pandemii jest jak najbardziej na czasie. Jak przygotować mieszkanie na przyjęcie urodzinowe dziecka?

Udekoruj mieszkanie

Na imprezie urodzinowej przygotowywanej dla kilkulatków nie wolno zapomnieć o kolorowych balonach, które można nadmuchać helem lub zwykłym powietrzem. Taki wesoły akcent wprowadzi fantastyczną atmosferę i zapewni wiele zabawy, szczególnie podczas pokazów wdychania helu. W zależności od upodobań i zainteresowań jubilata możemy stworzyć imprezę tematyczną lub przebieraną. Wtedy warto przygotować na przykład serwetki w określonym wzorze czy ciasteczka o specjalnym kształcie.

Kolorowa zastawa stołowa

Warto zawczasu kupić kolorowe lub białe talerzyki papierowe, które można wymienić po każdym posiłku, a dodatkowo są bezpieczne i nie zagrożą bezpieczeństwu dzieci, które w ferworze zabawy mogą stać się nieostrożne. Do tego wybierzmy plastikowe sztućce oraz kubeczki. Wszystko będzie do siebie doskonale pasować i nie będziemy musieli martwić się o stłuczone naczynia. Ogromny wybór kolorów oraz wzorów papierowej i plastikowej zastawy stołowej, która dostępna jest w naszym sklepie internetowym zapewni wybór ulubionego koloru jubilata. Możemy też zaszaleć i położyć na stole talerzyki i kubeczki we wszystkich kolorach, w końcu imprezy urodzinowe dzieci rządzą się innymi, bardziej beztroskimi prawami.

Zadbaj o detale

Wydaje się, że dzieci nie zwracają uwagi na szczegóły, ale zapewniamy, że zadbanie o detale przyniesie uśmiech dzieciom. Połóżmy na stole kolorowy, wzorzysty obrus i serwetki, które dodatkowo możemy złożyć w ciekawy kształt. Dzięki nim mały jubilat poczuje się doceniony, a zaproszeni goście będą pękać z dumy, że biorą udział w tak cudownym przyjęciu. Przy zaproszeniu większej ilości dzieci można rozstawić przy talerzykach radosne winietki z imionami i uśmiechniętymi buziami. Dla zwiększenia feerii barw możemy dodać kolorowe słomki do napojów.

Nie możemy zapomnieć o urodzinowych świeczkach! Powinniśmy pomyśleć też o zaopatrzeniu się w ręczniki papierowe, aby móc szybko powycierać porozlewane przypadkiem napoje.

Wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania kinderparty znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy hurtowe ceny już od minimalnej ilości sztuk.