Mycie naczyń

Voiger Naczynia to produkt niezbędny w każdym domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie na wiosnę sięgnąć po taki o przyjemnym cytrynowym zapachu. Płyn do mycia naczyń Voiger skutecznie usuwa tłuszcze, a umyte nim naczynia są lśniące i bez smug. Co więcej, produkt ten jest łagodny i przyjazny dla skóry dłoni, dzięki zawartości gliceryny i składników pielęgnujących.

Tłuste zabrudzenia

Voigt Voiger Tłusty Brud to środek czyszczący niezastąpiony w każdym domu. Skutecznie usuwa wszystkie zabrudzenia z trudnych do usunięcia tłuszczów, smarów i olejów. Doskonały do czyszczenia pieców, okapów kuchennych, blatów, kratek wentylacyjnych i wielu innych powierzchni narażonych na powstawanie tłustych osadów. Dzięki temu, że ma on formę sprayu jeszcze lepiej dociera do trudno dostępnych miejsc, a owocowy melonowy zapach czyni jego stosowanie jeszcze przyjemniejszym.

Mycie okien

Voigt Voiger Szyby Spray to doskonały, uniwersalny środek do mycia szyb, luster i innych powierzchni szklanych, a także płytek ceramicznych i powierzchni plastikowych. Bardzo skutecznie usuwa zabrudzenia, sprawiając, że czyszczone nim powierzchnie stają się lśniące. Niewątpliwym atutem tego środka jest także przyjemny, świeży cytrynowy zapach.

Czyszczenie łazienki

Do sprzątania powierzchni i urządzeń łazienkowych polecamy kolejny z serii Voiger Professional produkt, który skutecznie usuwa osady kamienne. Idealny do czyszczenia kabin prysznicowych i armatury łazienkowej, świetnie czyści glazurę, emalię, akryl, ceramikę, szkło oraz chrom. Środek ten doskonale sprawdza się do mycia wanien, brodzików, umywalek, szyb i luster, a także podłóg i ścian. Czyszczonym powierzchniom nadaje połysk i lśniący wygląd, a w pomieszczeniach pozostawia przyjemny poziomkowy zapach.

Mycie podłóg

Ostatnim z serii, polecanym przez nas produktem do sprzątania jest uniwersalny płyn do mycia Voiger. Nadaje się on do czyszczenia wszelkich zmywalnych powierzchni w całym domu, również do podłóg drewnianych, lakierowanych, ceramicznych i z tworzyw sztucznych, a także mebli kuchennych, ścian, kuchenek, zlewów i parapetów. Świetnie sprawdza się przy myciu okien, a także glazury i terakoty. W postaci skoncentrowanej idealnie usuwa miejscowe większe zabrudzenia, a mytym powierzchniom nadaje piękny połysk. Produkt ten występuje w dwóch wersjach zapachowych – brazylijskiej pomarańczy i japońskiej wiśni.

Wszystkie przedstawione w artykule środki czystości znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Polecamy!