Łyżeczki z włókien drzewnych 12,5cm 100szt

Cena brutto za 100 szt

30-003-15

Nowy produkt

1 sztuk w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

18,45 zł

Cena zawiera podatek VAT

18,45 zł za opak.

Przedpłata od15,00zł

Pobranie od17,00zł

Łyżki ekologiczne

MateriałBiokompozytowe włókna drzewne
Długość12,5 cm
Max. temp. 100°C
Wielokrotnego użytkuTak
Mycie w zmywarkachTak
Ilość sztuk100
Ilość opakowań w kartonie zbiorczym6
Minimum logistyczne100 szt

Innowacyjne sztućce z włókien drzewnych. Produkty są mocniejsze i trwalsze niż kiedykolwiek wcześniej z gwarantowaną odporności cieplną na ponad 100 stopni.Sztućce są wielokrotnego użycia z możliwością mycia w zmywarkach nawet do pięciu razy.

Produkt wykonany z certyfikowanego biokompozytu na bazie włókien drzewnych: surowiec jest mieszaniną włókien drzewnych i polietylenu pochodzącego z trzciny cukrowej. Surowiec drzewny pochodzi z certyfikowanych, zarządzanych w sposób zrównoważony lasów. Bio-polietylen jest produkowany z trzciny cukrowej uprawianej w sposób zrównoważony.

Sztućce z włókien drzewnych drzewnych mają do 80% niższy ślad węglowy niż zwykle z tworzyw sztucznych. Pakowane są w opakowania papierowe. Produkty nadają się do recyklingu i po zakończeniu ich cyklu życia mogą zostać usunięte jako odpad energetyczny

Bio-sztućce spełniają warunki dyrektywy UE w sprawie zmniejszenia wpływu plastikowych sztućców na środowisko. Oznacza to, że sztućce z kompozytowego włókna drzewnego wielokrotnego użytku są dopuszczone do użytku także po 2021 roku. 

RodzajSztućce eko
TypSztućce biokompozytowe
MateriałKompozyt włókna drzewnego

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii