Pojemnik SLV500FB z widelcem 500ml 400szt
sztuka 0.79 zł brutto
Kod: 60-260-3
Produkt chwilowo niedostępny
Pojemnik garmażeryjny z widelcem. Cena brutto za 400 szt. (pojemniki+widelce).
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Praktyczny pojemnik sałatkowy o pojemności 370 ml, wykonany z przezroczystego tworzywa APET. Dzięki wysokiej przejrzystości idealnie eksponuje zawartość, a jednocześnie jest sztywny i odporny na uszkodzenia. Do pojemnika dołączony jest drewniany widelec, przymocowany do górnej pokrywki, co ułatwia wygodne spożycie posiłku w dowolnym miejscu. Doskonały do serwowania sałatek, lunchy i dań na wynos.W cenę wliczone jest 400 pojemników wraz z widelcami.
| Materiał | Amorficzny politereftalan etylenu (APET) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Długość | 190 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 64 mm |
| Pojemność | 370 ml |
| Zakres temperatur | -40/+60 °C |
| Skład zestawu | Pojemniki+widelce |
| Liczba sztuk w kartonie producenta | 400 pojemników + 400 widelców |
| Minimum logistyczne | 1 karton (400 kompletów) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.79 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.51 zł brutto
sztuka 0.64 zł brutto
sztuka 0.44 zł brutto
sztuka 0.12 zł brutto
sztuka 0.39 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.76 zł brutto
sztuka 0.07 zł brutto
sztuka 0.66 zł brutto

check_circle
check_circle
