Filtruj

Torebki papierowe

            Torebki papierowe to idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów oraz innych lokali usługowych, którym zależy na ochronie środowiska. Jest to niezwykle funkcjonalny oraz ekologiczny sposób pakowania towarów, dań na wynos, pieczywa, owoców czy warzyw.

Torebki papierowe – wszechstronne zastosowanie

            Ze względu na ogromny wybór rozmiarów, grubości oraz rodzaju papieru z jakiego są wykonane, mogą być wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Istnieje również możliwość umieszczenia na nich logo firmy, za pomocą pieczątki, która jest niezwykle tanim oraz ekonomicznym sposobem reklamowania biznesu.

Torebki papierowe – ekologiczny wybór dla Twojej firmy

            Torebki papierowe posiadają kilka znaczących plusów, o których warto pamiętać:

  •        Torebki papierowe mogą zostać poddane recyklingowi;
  •        Mają dość wysoki stopień wytrzymałości;
  •        Torby papierowe wyglądają estetycznie, stylowo, elegancko;
  •        Torby papierowe oferowane przez naszą firmę, posiadają odpowiednie atesty, dzięki którym mogą być stosowane w gastronomii;
  •        Istnieje łatwy sposób nałożenia na torebki papierowe dowolnego nadruku;

Coraz większa ilość właścicieli różnego rodzaju sklepów oraz lokali gastronomicznych, decyduje się na zakup toreb papierowych, przede wszystkim ze względu na ochronę środowiska. Ze względu na zmianę przepisów, warto zastanowić się nad zamienieniem  reklamówek foliowych na torebki papierowe, które są eleganckie, wytrzymałe oraz ekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu.

22 produktów.

Torebki papierowe 22 produktów