Wiele firm pragnie dotrzeć do konsumenta za pomocą różnych form promocyjno – reklamowych. Ważnym elementem są między innymi nadruki na wszelkiego rodzaju papierowych naczyniach, które podkreślają wyjątkowy charakter lokalu. Ze względu na wysoki koszt produkcji kubków z indywidualnymi nadrukami, warto zwrócić uwagę na inne, tańsze metody wprowadzania swojego logo, wyjątkowego komunikatu czy hasła promującego lokal.

Pieczątki i stemple – łatwa obsługa, niepowtarzalny efekt

Dobrym rozwiązaniem, które nie wymaga dużego nakładu finansowego jest zastosowanie pieczątek. Ogromny wybór na rynku pozwala na dostosowanie pieczątki do swoich wymagań oraz zachowanie wysokiej jakości wykonywanej odbitki. Firmy zajmujące się ich wyrobem oferują wiele rodzajów m.in. pieczątki standardowe, podłużne, okrągłe czy kwadratowe. Ze względu na tak duży wybór, możemy z łatwością uzyskać pożądany przez nas efekt. Spersonalizowane pieczątki pozwalają szybko nanieść wybrany przez nas wzór na białe czy szare papierowe kubki.

W przypadku próby umieszczenia elementów z małą ilością szczegółów, oryginalnym pomysłem są stemple. Ze względu na ogromną ilość kolorowych tuszy, jesteśmy w stanie uzyskać niesamowity efekt i jednocześnie zaskoczyć klientów, ponieważ każdy kubek będzie miał swoisty charakter.

Naklejki – dowolny wzór niewielkim kosztem

Innym sposobem na wprowadzenie na kubkach naszego logo są naklejki. Jest to dobry pomysł ze względu na to, iż wystarczy drukarka domowa oraz specjalnie dostosowany papier, który można z łatwością i szybkością nakleić na kubku oraz na innych papierowych naczyniach w naszym lokalu. Możemy umieścić na nich dowolny wzór mający wiele drobnych szczegółów oraz dostosować ich wielkość do naszych wymagań.

Nakładki na kubki – wygoda i funkcjonalność

Równie efektownym pomysłem są nakładki na kubki wykonane z grubego papieru, który ma na celu ochronę przed poparzeniem gorącym napojem. Na takich nakładkach wydruk dowolnego napisu jest znacznie tańszy, a równie efektowny co nadruk na kubku. Jest to również duże udogodnienie, które cieszy się ogromnym powodzeniem wśród konsumentów.