Plastikowe naczynia

Biorąc pod uwagę ograniczoną ilość miejsca w naszym foodtrucku, warto zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju plastikowe naczynia, takie jak talerze, miseczki, kubki etc. Ułatwią nam one pracę, ze względu na łatwość pakowania potraw oraz zaoszczędzone miejsce. Wydając potrawy w jednorazowych naczyniach, musimy również pomyśleć o sztućcach, które klienci zabiorą ze sobą wraz z potrawą. Po zjedzeniu posiłku, nie  będziemy prosić o ich zwrot, tak jak to jest z naczyniami tradycyjnymi.

Styropianowe naczynia

Mając na uwadze dobro klientów, warto zaopatrzyć się w styropianowe naczynia w których z łatwością podamy gorące napoje, zupy jak również inne dania z naszego menu. Dzięki temu nasi klienci dostaną posiłek, który będą mogli przenieść w dowolne miejsce, co jest bardzo ważne, sądząc po pędzie życia wielu osób. Pakując jedzenie w styropianowe naczynia, zapewniamy im dłuższą świeżość oraz odpowiednią temperaturę w jakiej powinny być zjedzone nasze potrawy.

Papierowe kubki

Mając w swoim menu gorące napoje, musimy mieć na uwadze dobro klienta, dlatego ważne są również papierowe kubki w których możemy podawać wszelkiego rodzaju gorące napoje. Nie zapominajmy o pokrywkach do takich kubków. Ułatwiają one transport oraz pomagają utrzymywać odpowiednią temperaturę.

Dbając odpowiednio o naszych klientów, mamy pewność, że do nas wrócą, a co za tym idzie, zwiększamy swoje zyski. Pamiętajmy by używać wysokiej jakości pojemników, aby nie było zastrzeżeń co do podawania pysznego jedzenia jakie serwujemy w naszym foodtrucku.