Kubki papierowe dwuwarstwowe do gorącej kawy

Kubki papierowe są niezwykle popularne i sięgamy po nie coraz częściej. Niejako zmusza nas do tego pęd i styl życia. Już niewielu z nas może pozwolić sobie na delektowanie się własnoręcznie zrobionym śniadaniem i świeżo zaparzoną kawą. Dlatego coraz częściej wybieramy kawę na wynos, która podawana jest właśnie w papierowych kubkach. Kawa kupiona w ulubionej kawiarni smakuje zdecydowanie lepiej niż ta zrobiona samemu w domu. Mało kto może pozwolić sobie na zakup profesjonalnego ekspresu do kawy, który samodzielnie mieli wysokiej jakości ziarna, parzy je przy odpowiedniej temperaturze, a dla miłośników mlecznej pianki tworzy warstwowe latte. Dlatego ten smak tak bardo różni się od kawy zaparzanej w domu i przy każdej okazji wybieramy tą kupioną w ulubionym punkcie.

Także wiele stacji benzynowych oraz sieci restauracji, również fast-foodowych oferuje świeżo zmieloną kawę o wielu wariacjach, wlewaną w kubki papierowe dwuwarstwowe, z nadrukami lub proponują zakup kubka termicznego. Tak naprawdę pyszną kawę możemy spotkać na każdym rogu, z czego bardzo chętnie korzystamy.

Kawa wydawana w papierowych kubkach jest bardzo praktyczna i pozwala na zabranie jej ze sobą dosłownie wszędzie – na spacer, do pracy a także w podróż.

Kubki papierowe dwuwarstwowe – czy to zbędny wydatek dla sprzedawców?

Co wyróżnia kubki papierowe dwuwarstwowe? Przede wszystkim wygoda użytkowania. Kubki te są dużo grubsze, co zdecydowanie zwiększa komfort podczas trzymania gorącej kawy. Niektóre kubki jednowarstwowe wymagają użycia dodatkowych opasek tekturowych, aby klient nie poparzył sobie dłoni podczas trzymania gorącego napoju. Większa warstwa papieru chroni przed wysoką temperaturą napoju, dzięki czemu noszenie jej podczas spaceru jest przyjemne i bezpieczne. Co więcej, pogrubiona ścianka daje lepsze wyniki termoizolacyjne, co pozwala na dłużej zachować wysoką temperaturę.

Kubki papierowe dwuwarstwowe są również bardziej wytrzymałe. Nawet jeśli nie posiadają dodatkowej warstwy ochronnej, na przykład woskowania lub powłoki z żywicy, bardzo długo nie namakają pod wpływem wody.

Tego rodzaju kubki papierowe również wygodniej trzyma się w ręce, ponieważ są dość twarde i ie uginają się pod wpływem nacisku, co zwiększa również bezpieczeństwo podczas picia gorących napojów.

Kubki dwuwarstwowe są również świetnym rozwiązaniem na imprezy plenerowe, firmowe czy grill ze znajomymi. Doskonale nadają się do zimnych napojów, a dzięki podwójnej warstwie z jednego kubka można korzystać przez cały czas trwania zabawy bez obaw o jego uszkodzenie czy przemoczenie.

Posiadając w swojej ofercie kubki papierowe dwuwarstwowe, z pewnością nie zakurzą się na sklepowej półce. Ludzie chcą i pożądają nie tylko tanich produktów, ale są skłonni dopłacić za produkt lepszej jakości, który lepiej spełni ich oczekiwania. Konsumenci są coraz bardziej świadomi swoich potrzeb i oczekują produktów dopasowanych siebie. Cena oczywiście jest ważna, ale często niepierwszorzędna.

Ekologiczna kubki papierowe dwuwarstwowe

Kubki dwuwarstwowe zwane również dwuściankowe są produkowane bez dodatku tworzyw sztucznych, dzięki czemu po zużyciu można oddać je do recyklingu. Papier oddany na makulaturę może zyskać drugie życie. Z papierowych kubków, po obróbce może powstać ręcznik jednorazowy, papier toaletowy czy nawet specjalne uchwyty na kawę. Obecnie bardzo modne jest pakowanie ekologicznych kosmetyków w pudełka, które zostały wytworzone z makulatury.
Szczególnie polecamy kubki papierowe dwuwarstwowe wykonane tylko i wyłącznie z papieru, bez żadnych dodatkowych substancji. Nowoczesna technologia pozwala na stworzenie nieprzemakalnych kubków papierowych bez dodatku wosku, żywicy czy różnych pochodnych plastiku.
Kubki papierowe, w przeciwieństwie do kubków plastikowych, czy tych wykonanych na przykład ze styropianu są całkowicie nieszkodliwe i obojętne dla zdrowia człowieka. Papier nawet przy zalaniu go wrzącą wodą nie wydziela żadnych szkodliwych substancji. Nie wpływa również na smak i zapach napoju, dzięki czemu możemy w pełni cieszyć się aromatem świeżo parzonej kawy czy ulubionego smaku herbaty.